Przejdź do treści

WYPIJ KAWKĘ I ZJEDZ ZAPIEKANKĘ W TOWARZYSTWIE KOTÓW

Wznowienie adopcji

Wznowienie adopcji

Kochani! Uruchamiamy procedurę adopcyjną dostosowaną do obecnej sytuacji pandemicznej!

 

Przez ostatnie kilka tygodni non stop dostawaliśmy od Państwa wiadomości, ze jesteście zainteresowani adopcją kota. W końcu udało nam się opracować proces, który umożliwi Państwu adopcję jednego z naszych podopiecznych w najbliższym czasie.

Procedura podzielona jest na etapy.

ETAP 1: Prosimy o wysłanie nam wiadomości prywatnej, o zainteresowaniu adopcją. Jako informację zwrotną przesyłamy Państwu ANKIETĘ PRZEDADOPCYJNĄ. W ankiecie znajdzie się również nasze ABC adopcji kota.

ETAP 2: Przesyłają Państwo wypełnioną ankietę na adres email watralje@gmail.com lub w wiadomości prywatnej do Kocimiętki.

ETAP 3: Analizujemy przesłane ankiety i kontaktujemy się z autorami aby dogadać szczegóły (które mogły umknąć w ankiecie). Przesyłamy pliki z opisami i zdjęciami proponowanych przez nas kotów. Umawiamy datę spotkania adopcyjnego.

UWAGA: Skontaktujemy się z KAŻDĄ osobą, która wyśle nam wypełnioną ankietę. Proszę jednak liczyć się z tym, że ilość zgłoszeń może być duża i przeanalizowanie zgłoszenia potrwa kilka dni.

ETAP 4: Spotkanie adopcyjne odbywać się będzie w Kocimiętce z wszystkimi obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Po odbiór pupila musi stawić się JEDNA osoba z własnym transporterem (nie będzie możliwości wypożyczenia od nas transportera). Osoba odbierająca kota MUSI mieć na sobie maseczkę lub przyłbicę zakrywającą nos i usta, mile widziane rękawiczki jednorazowe na dłoniach. W lokalu do Państwa dyspozycji będzie oczywiście płyn do dezynfekcji dłoni.

 

ETAP 5: Wizyty poadopcyjne ODBĘDĄ SIĘ po zakończeniu zagrożenia zarażenia koronawirusem. Do czasu wizyty podaopcyjnej prosimy o utrzymywanie z nami stałego kontaktu i przesyłanie wiadomości o postępach podopiecznego w nowym domu.

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji na facebooku, telefonicznie i mailowo, gdyby pojawiły się jakieś pytania. Jeśli w trakcie wypełniania ankiety pojawią się wątpliwości - prosimy o kontakt.

 

Nadal zastrzegamy sobie prawo odmowy adopcji, kierując się dobrem naszych zwierząt oraz ich i Państwa bezpieczeństwem.